Natasha Rooms

  • Home
  • Natasha Rooms

W drewnianym domu Natasza są dwie części.

Pierwsza z nich świetnie nadaje się dla małych grup – mniej więcej dla czterech, pięciu rodzin, które przyjeżdżają z dziećmi (maksymalnie 11 osób). Ta część ma osobne wejście, pięć pokoi z tego 4 -2 osobowe i 1- 3 osobowy z łazienkami ,tv, wspólną kuchnię i salonik wypoczynkowy. Kuchnia wyposażona jest w płytę ceramiczną, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, garnki, szklanki, talerzyki i sztućce. Każda rodzina otrzymuje klucz do swojego pokoju i może czuć się w pełni swobodnie a jednocześnie spędzać czas w gronie najbliższych znajomych. To znakomite miejsce na udany urlop dla zaprzyjaźnionych rodzin.

Na drugą część składa się trzy pokoje mające oddzielne wejścia bezpośrednio z drewnianej galerii na zewnątrz domu. Są to kwatery dwu, trzy i czteroosobowe z własną łazienką. W każdym pokoju jest łóżko małżeńskie i dwuosobowa sofa. Goście posiadają do swojej dyspozycji telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, szklanki, talerzyki i sztućce.

W otwartej od stycznia 2010 roku części posiadamy dwa apartemnty czteroosobowe lub pięcioosobowe z aneksem kuchennym i przestronną łazienką (wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, płytę ceramiczną, kuchenkę mikrofalową, garnki, szklanki, talerzyki i sztućce) oraz trzypokoje trzy lub czterosobowe (wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, szklanki, talerzyki i sztućce).

Posiadamy także jeden duży i przestronny apartament parterowy z wyjściem bezpośrednio na ogród i plac zabaw. Apartament składa się z sypialni z łożem małżeńskim, pokoju dziennego z narożnikiem i 1 osobowym łóżkiem, kuchni wyposażonej oraz łazienki. W każdym pokoju znajduje się telewizor, kuchnia wyposażona jest w płytę ceramiczną, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, mikrofalówkę, garnki, talerze i sztućce.

Tanie pokoje dla studentów.

Posiadamy w ofercie jeszcze dwa małe pokoje na poddaszu wyposażone w TV, salonik z lodówką, kuchenką mikrofalową i czajnikiem bezprzewodowym, szklankami, talerzykami i sztućcami oraz wspólną łazienką piętro niżej .