napisz do nas lub zadzwoń

Kontakt

43-460 Wisła, ul. Wyzwolenia 46
Natasza 602 116 290

5 + 2 =

Aleksandra (booking.com)

Śniadania tak skomponowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto codziennie świeży koktajl i ciasto. Pokoje bardzo czyste z balkonem i dużą łazienką.

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt

tel. 602 116 290 

Email: [email protected]

Zadatek za rezerwację:

Pokoje Gościnne Bebek Janusz
43-460 Wisła, ul. Wyzwolenia 46
Bank Śląski
03-1050-1096-1000-0023-1382-1411

Jak rezerwować

​Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu. Prosimy dokładnie przemyśleć datę i czas pobytu, ponieważ termin jest wiążący dla obu stron.

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30% wartości pobytu w przypadku pobytów tygodniowych lub dłuższych, przy pobytach weekendowych za 1 nocleg. Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu obowiązującego w naszym obiekcie.

Zasady anulowania rezerwacji

W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi. W przypadku nie wpłacenia zadatku w ustalonym terminie rezerwacja zostaje anulowana.

Opłaty

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem. Płatności przyjmujemy gotówką, kartą płatniczą, blikiem oraz przelewem.

Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym pensjonacie i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Po przybyciu prosimy Państwa o zgłoszenie się do recepcji pensjonatu w celu dopełnienia obowiązków meldunkowych oraz uregulowania należności za pobyt.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 10.00 następnego dnia.
 3. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 4. Pensjonat zobowiązany jest:
  • zapewnić warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu oraz tajemnicy informacji o przebywających w nim gościach,
  • bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pensjonacie,
 5. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczy również łazienek). Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz budynku.
 6. W pensjonacie należy zachować ciszę od godz. 22.00 do godz. 7.00.
 7. Osoby nie zameldowane w pensjonacie mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy.
 8. Gość pensjonatu nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.
 9. Zachowanie osób korzystających z usług pensjonatu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
 10. Pensjonat  nie przyjmuje gości ze zwierzętami .
 11. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
 12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie
  w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.
 13. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy grillu oraz na placu zabaw.
 14. Gość pensjonatu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy pensjonatu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję,
że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym pensjonacie. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.

zapraszamy w beskidy

Mamy wolne miejsca

Sprawdź na stronie Rezerwacji wolne miejsca na interesujący Cię termin.

NOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Beskid Śląski i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka