Willa

Maria i Natasza

43-460 Wisła, ul. Wyzwolenia 46
Natasza 602 116 290
5 apartamentów, 17 pokoi
Śniadania i obiady

…to rodzinny obiekt z domową kuchnią, pięknym, dużym ogrodem z basenem letnim i placem zabaw. Zlokalizowany blisko szlaków, atrakcji turystycznych i wyciągu narciarskiego Nowa Osada https://zima.nowaosada.pl

Pokoje i apartamenty

Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę pokoi i apartamentów.  Pokoje i apartamenty różnią się względem rozmieszczenia pomieszczeń i wyposażenia jednak zaaranżowane są w jednakowym stylu. Część pokoi posiada osobne wejścia.  W celu sprawdzenia dostępnych pokoi w  terminie, który Państwa interesuje, zapraszamy do skorzystania z zakładki rezerwacje, gdzie po wpisaniu daty oraz liczby osób wyświetlą się dostępne pokoje, oraz apartamenty wraz z ich opisami, oraz zdjęciami.

Posiłki

Willa prowadzi stołówkę oferującą świeże, smaczne śniadania oparte na domowych i lokalnych produktach. Stołówka jest wspólna dla obu budynków i znajduje się w części budynku numer 1 na parterze. Stołówka jest niezależna i nie jest połączona z żadnym z pokoi – wejście bezpośrednio z podwórka.  Śniadanie wydawane w formie bufetu od 8:00 do 10:00. Obiady wydawane w godzinach od 14:00 do 15:00 (w przypadku grup godziny posiłków są dostosowywane do potrzeb klientów) w cenie 50 zł osoba dorosła oraz 40 zł dziecko 4- 10 lat porcja pomniejszona. Obiad składa się z zupy, dania głównego, kompotu i deseru. Wszystkie posiłki przygotowywane są z produktów lokalnych, wysokiej jakości, domowymi sposobami w dniu podania, co gwarantuje świeżość i pyszny smak potraw.

Ogród

Ogród to niewątpliwie nasz największy atut . Nasz teren to około 6000 metrów dużego ogrodu i sadu, w którym znajduje się plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, tyrolką, trampoliną, trawiastym boiskiem do piłki nożnej i siatkówki oraz basen letni z tarasem z leżakami i podgrzewaną wodą do 26 stopni. W ogrodzie znajdują się również zadaszone altanki z drewnianymi stołami i ławami oraz miejsca do grillowania. Ulubioną atrakcją naszych najmłodszych klientów jest domek z dwoma łagodnymi królikami Pchełką i Myckiem. Najnowszą atrakcją w naszym ogrodzie jest altanka relaksu wyposażona w dwie sofy, leżaki oraz huśtawki podwieszane. Wieczornymi porami jest ona podświetlana lampkami ozdobnymi. 

Otoczeni przyrodą

Obok domu płynie strumyk Gościejówka, który wpada do Wisły. Z okien naszych pokoi gościnnych roztaczają się piękne widoki na pobliskie Beskidy. Bezpośrednio z obiektu można wyruszyć na szlaki prowadzące na Trzy Kopce Wiślańskie, Czupel, Kozińce itd. Naprzeciwko obiektu znajduje się nowo powstały ogólnodostępny plac zabaw. W najbliższej okolicy znajduje się również Centrum Edukacji Ekologicznej (https://cee.wisla.pl/), korty tenisowe, trasy do jazdy na rolkach, piękny staw Jonidło, przy którym można wypoczywać. W odległości 400 m od obiektu znajduje się również wyciąg Nowa Osada, gdzie w zimie można pojeździć na nartach, a w lecie dostępne są trasy zjazdowe dla rowerzystów.

dla dzieci

Wiele atrakcji

Tyrolka

 

Plac zabaw

 

NOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Beskid Śląski i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka