Natasza 602 116 290, Maria 607 158 416 lub 33 855 28 84 [email protected]
Willa

Maria i Natasza

43-460 Wisła, ul. Wyzwolenia 46
Natasza 602 116 290 lub Maria 607158416
5 apartamentów, 15 pokoi
Śniadania i obiady
…to willa składające się z dwóch budynków prowadzonych przez Marię Bebek i jej synową Nataszę Bebek. Jest położonA w odległości około 2 km od centrum miasta, w pięknym zakątku Wisły (Wisła – Gościejów).

Pokoje i apartamenty

Ponieważ pokoje są o róznych standardach i cenach szczegółowe opisy oraz galeria znajduje się w zakładce Pokoje Natasza lub Pokoje Maria .

Posiłki

Willa prowadzi stołówkę oferującą smaczne śniadania . Stołówka jest wspólna dla obu budynków i znajduje się w części pawilonu drewnianego na parterze. Stołówka jest niezależna i nie jest połączona z żadnym z pokoi – wejście bezpośrednio z podwórka. Stołówkę prowadzi Pani Natasza .Oferujemy śniadania oraz obiady . Śniadanie w formie bufetu od 8,00-10,00 .Goście z Pokoi Natasza mają śniadanie wliczone w cenę pokoju czy apartamentu natomiast goście z pokoi Maria mogą dokupić śniadanie w cenie 20 zł osoba dorosła i 15 zł dziecko od 4-10 lat .Obiady wydawane w godzinach od 14.00 do 15.00 w cenie 35 zł osoba dorosła oraz 25 zł dziecko 4- 10 lat porcja pomniejszona . Obiad składa się z zupy , dania głównego , kompotu i deseru .

Ogód

Ogród to niewątpliwie nasz największy atut . Nasz teren to około 6000 metrów  dużego ogrodu i sadu ,w którym się znajduje plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, huśtawkami , trampoliną, trawiastym boiskiem do piłki nożnej i siatkówki oraz basen letni z tarasem z leżakami i podgrzewaną wodą do 26 stopni . W ogrodzie znajdują sie również zadaszone altanki z drewnianymi stołami i ławami  oraz miejscem do grilowania .

Otoczeni przyrodą

Obok domu płynie strumyk Gościejówka  który wpada do Wisły. Z okien naszych pokoi gościnnych roztaczają się piękne widoki na pobliskie Beskidy. Nasze króliczki Buła ,Pchełka i Mycek  są największą atrakcją najmłodszych i nie tylko . 

dla dzieci

Wiele atrakcji

Tyrolka

 

Plac zabaw

 

NOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Beskid Śląski i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka