O nas

Maria i Natasza

...to willa składające się z dwóch budynków prowadzonych przez Marię Bebek i jej synową Nataszę Bebek. Jest położonA w odległości około 2 km od centrum miasta, w pięknym zakątku Wisły (Wisła - Gościejów).

Pokoje i apartamenty

...mieszczą się w sympatycznych stylowych pawilonach wyłożonych drewnem oraz oddanym w 2010 roku nowym domu. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki, TV oraz bezprzewodowy internet.

Posiłki

Willa prowadzi stołówkę oferującą smaczne śniadania . Stołówka jest wspólna dla obu budynków i znajduje się w części pawilonu drewnianego na parterze. Stołówka jest niezależna i nie jest połączona z żadnym z pokoi - wejście bezpośrednio z podwórka. Stołówkę prowadzi Pani Natasza .Oferujemy tylko śniadania przy mniejszej ilości do 20 osób obiady . Śniadanie w formie bufetu od 8,00-10,00 .Goście z Pokoi Natasza mają śniadanie wliczone w cenę pokoju czy apartamentu natomiast goście z pokoi Maria mogą dokupić śniadanie w cenie 20 zł osoba dorosła i 15 zł dziecko od 4-10 lat .

Ogód

Z pięknie urządzonych pokoi nasi gości wychodzą do dużego ogrodu i sadu ,w którym się znajduje plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, trampoliną, trawiastym boiskiem do piłki nożnej i siatkówki oraz basen letni z tarasem z leżakami i podgrzewaną wodą do 26 stopni . Pawilony i ogród otacza roślinność naturalna, lasy łąka.

Otoczeni przyrodą

Obok domu płynie strumyk Gościejówka o krystalicznie czystej wodzie, który wpada do Wisły. Okoliczne rzeki obfitują w pstrągi. Z okien naszych pokoi gościnnych roztaczają się piękne widoki na pobliskie Beskidy. Buła i Pchełka są największą atrakcją najmłodszych i nie tylko 😉

 • Bezpłatny dostęp do wifi

  W każdym pokoju udostępniamy gościom szybki dostęp do Internetu. Posiadamy asynchroniczne łącze 20MB/s.

 • Basen

  . Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii. W zimie jest możliwość korzystania z pobliskich basenów krytych.

 • W pobliżu

  Nieopodal naszego ośrodka funkcjonuje sklep spożywczy Spar oraz Karczma Beskidzka. 300m od ośrodka jest wyciąg narciarski Nowa Osada (www.nowaosada.pl) - duży 950 m krzesełko czteroosobowe, mały dla dzieci 200m oraz wyciąg Beskid (www.wyciag-beskid.pl) 300metrów talerzyk. Wyciągi są czynne od 8-22 oświetlane i naśnieżane.

 • Grupy

  Całkowicie dostosowujemy się do wymagań grup zorganizowanych przyjeżdżających na dłużej - przygotowujemy śniadania, obiady, uroczyste kolacje, organizujemy bankiety i biesiady przy ognisku.