Pokoje Natasza

Pokoje Natasza

  • Home
  • Pokoje Natasza

W sprawie rezerwacji Pokoi Natasza proszę o kontakt

602 116 290 lub 33 858 39 21

lub [email protected]

W drewnianym domu Natasza są dwie części.

Pierwsza z nich świetnie nadaje się dla małych grupmniej więcej dla czterech, pięciu rodzin, które przyjeżdżają z dziećmi (maksymalnie 11 osób). Ta część ma osobne wejście, 5 pokoi  z tego  4 -2 osobowe i 1- 3 osobowy  z łazienkami ,tv, wspólną kuchnię i salonik wypoczynkowy. Kuchnia wyposażona jest w płytę ceramiczną, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, garnki, szklanki, talerzyki i sztućce. Każda rodzina otrzymuje klucz do swojego pokoju i może czuć się w pełni swobodnie a jednocześnie spędzać czas w gronie najbliższych znajomych. To znakomite miejsce na udany urlop dla zaprzyjaźnionych rodzin.

Cena za nocleg ze śniadaniem od osoby 55-65 złotych w tej części.

Na drugą część składają  się

  • 3 pokoje 2-4 osobowe  mające oddzielne wejścia bezpośrednio z drewnianej galerii na zewnątrz domu. W każdym pokoju jest łazienka , łóżko małżeńskie i dwuosobowa sofa. Goście posiadają do swojej dyspozycji telewizor,wifi, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, szklanki, talerzyki i sztućce.

Cena za nocleg  ze śniadaniem od osoby 65-75 złotych w tej części .

W otwartym od 2010 roku domu  posiadamy  :

  • 2  apartemnty 4/5 osobowe z aneksem kuchennym i przestronną łazienką (wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, płytę ceramiczną, kuchenkę mikrofalową, garnki, szklanki, talerzyki i sztućce)
  • 3 pokoje 3/4 osobowe (wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, szklanki, talerzyki i sztućce)
  • 1 pokój 1/2 osobowy z łazienką , tv,wifi , czajnik bezprzewodowy, szklanki , talerzyki , sztućce .

Cena za nocleg  ze śniadaniem od osoby 65-75 złotych w tej części Apartamenty – cena za 4 osoby ze śniadaniem  280-320 złotych .

Posiadamy także jeden duży i przestronny  apartament parterowy z wyjściem bezpośrednio na ogród i plac zabaw. Apartament  składa się z sypialni z łożem małżeńskim, pokoju  dziennego z  narożnikiem i 1 osobowym łóżkiem, kuchni   wyposażonej oraz łazienki. W każdym pokoju znajduje się telewizor, kuchnia wyposażona jest w płytę ceramiczną, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, mikrofalówkę, garnki, talerze i sztućce.

Cena za apartament- 4 osoby ze śniadaniem  od 280-320 złotych .

Tanie pokoje dla studentów.

Posiadamy w ofercie jeszcze 2 małe pokoje na poddaszu wyposażone w TV, salonik z lodówką, kuchenką mikrofalową  i czajnikiem bezprzewodowym, szklankami, talerzykami i sztućcami oraz wspólną łazienką piętro niżej .

Cena za nocleg ze śniadaniem  od osoby 40-50 zł w tej części.

W sprawie rezerwacji Pokoi Natasza proszę o kontakt

602 116 290 lub 33 858 39 21

lub [email protected]