Pokoje Natasza

Pokoje Natasza

  • Home
  • Pokoje Natasza

W sprawie rezerwacji Pokoi Natasza proszę o kontakt

602 116 290 lub [email protected]

W pokojach Natasza jest możliwość płacenia kartą.

W drewnianym domu Natasza są dwie części.

W pierwszej części znajdują się: apartament 4/6 osobowy na parterze oraz apartament 3/4 osobowy i pokój 2 osobowy na piętrze.

Apartament parterowy składa się z dwóch pokoi . Pierwszy z łóżkiem małżeńskim , łóżkiem pojedynczym oraz sofy 2 osobowej tv , stolika , foteli oraz łazienki a drugi wyposażony w aneks kuchenny , stół z krzesłami , stolik oraz rogówka i tv Aneks jest wyposażony w płytę ceramiczną , zlewozmywak , lodówkę , czajnik elektryczny , talerzyki, garnki , sztućce oraz szklanki .

Na piętrze znajduje się apartament 3/4 osobowy składający się z aneksu ze stołem i krzesłami , pokoju z tv i 2 osobową sofą oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim , tv oraz balkonu. Aneks jest wyposażony w płytę ceramiczną , zlewozmywak , lodówkę , czajnik elektryczny , talerzyki, garnki , sztućce oraz szklanki .

Na piętrze jest jeszcze pokój 2 osobowy z łazienką , tv , lodówką , kuchenką mikrofalową , czajnikiem oraz szklankami i talerzami .

Ta cała część świetnie nadaje się dla małych grup ponieważ jest osobną częścią domu i można swobodnie spędzać czas we własnym gronie . To znakomite miejsce na udany urlop dla zaprzyjaźnionych rodzin. W tej samodzielnej części mieści się od 9 do 13 osób .

Ceny: patrz zakładka Rezerwacja.

Na drugą część składają  się

  • 3 pokoje 2-4 osobowe  mające oddzielne wejścia bezpośrednio z drewnianej galerii na zewnątrz domu. W każdym pokoju jest łazienka , łóżko małżeńskie i dwuosobowa sofa. Goście posiadają do swojej dyspozycji telewizor,wifi, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, szklanki, talerzyki i sztućce.

Ceny: patrz zakładka Rezerwacja.

W otwartym od 2010 roku domu  posiadamy  :

  • 2  apartemnty 4/5 osobowe z aneksem kuchennym i przestronną łazienką (wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, płytę ceramiczną, kuchenkę mikrofalową, garnki, szklanki, talerzyki i sztućce)
  • 3 pokoje 3/4 osobowe (wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, szklanki, talerzyki i sztućce)
  • 1 pokój 1/2 osobowy z łazienką , tv,wifi , czajnik bezprzewodowy, szklanki , talerzyki , sztućce .

Ceny: patrz zakładka Rezerwacja.

Posiadamy także jeden duży i przestronny  apartament parterowy z wyjściem bezpośrednio na ogród i plac zabaw. Apartament  składa się z sypialni z łożem małżeńskim, pokoju  dziennego z  narożnikiem i 1 osobowym łóżkiem, kuchni   wyposażonej oraz łazienki. W każdym pokoju znajduje się telewizor, kuchnia wyposażona jest w płytę ceramiczną, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, mikrofalówkę, garnki, talerze i sztućce.

Ceny: patrz zakładka Rezerwacja.

Tanie pokoje dla studentów.

Posiadamy w ofercie jeszcze 2 małe pokoje na poddaszu wyposażone w TV, salonik z lodówką, kuchenką mikrofalową  i czajnikiem bezprzewodowym, szklankami, talerzykami i sztućcami oraz wspólną łazienką piętro niżej .

Ceny: patrz zakładka Rezerwacja.

W sprawie rezerwacji Pokoi Natasza proszę o kontakt

602 116 290 lub [email protected]

W pokojach Natasza jest możliwość płacenia kartą.