pokoje

Maria

tel.33 855 28 84 lub 607 158 416

W żółtym, murowanym domu Maria oferujemy :

  • 2  pokoje  dwuosobowe
  • 1 pokój trzyosobowy
  • 1  pokój  czteroosobowy.

Wszystkie pokoje mają na wyposażeniu sprzęt RTV i własną łazienkę, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerzyki i sztućce. Pokoje posiadają  dostęp  do lodówki i kuchenki mikrofalowej.

Cena za nocleg od osoby 40 złotych w tej części .

Istnieje możliwość wykupienia
śniadań – wydawane w formie bufetu szwedzkiego w godzinach 8.00-10.00 w cenie 30 zł osoba dorosła oraz 20 zł dzieci do lat 10 
obiadów- wydawanych w godzinach od 14.00 do 15.00 w cenie 40 zł osoba dorosła, 30 zł dzieci do lat 10 – porcja pomniejszona  
Pokoje maria

tel. 607 158 416 lub 33 855 28 84

Udogodnienia

Wszystkie ceny obejmują:

Bezpłatne WiFi

W każdym pokoju udostępniamy gościom szybki dostęp do Internetu. Posiadamy asynchroniczne łącze 400MB/s.

Bezpłatny Parking

Każdy gość ma zagwarantowane miejsce parkingowe dla 1 samochodu lub dla 2 motorów.

Telewizja SAT

Wszystke nasze pokoje są wyposażone w płaskie telewizory LCD i kanały telewizji satelitarnej.

Basen letni

Basen letni o wymiarach 3,2x6m o głebokości 110 cm . Basen jest filtrowany oraz podgrzewany .Posiada drewniany taras z wygodnymi leżakami .W zimie jest możliwość korzystania z pobliskich basenów krytych.

W pobliżu

Nieopodal naszego ośrodka funkcjonuje sklep spożywczy Spar oraz Karczma Beskidzka. 300m od ośrodka jest wyciąg narciarski Nowa Osada (www.nowaosada.pl) – duży 950 m krzesełko czteroosobowe, mały dla dzieci 200 m oraz wyciąg Beskid (www.wyciag-beskid.pl) 300 metrów talerzyk. Wyciągi są czynne od 8-22 oświetlane i naśnieżane.

Grupy

Całkowicie dostosowujemy się do wymagań grup zorganizowanych przyjeżdżających na dłużej – przygotowujemy śniadania, obiady, uroczyste kolacje, organizujemy bankiety i biesiady przy ognisku.

Jak rezerwować

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu. Prosimy dokładnie przemyśleć datę i czas pobytu, ponieważ termin jest wiążący dla obu stron.

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 2 pierwszych noclegów w przypadku pobytów tygodniowych lub dłuższych przy pobytach weekendowych za 1 nocleg. Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu obowiązującego w naszym obiekcie.

Zasady anulowania rezerwacji

W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi. W przypadku nie wpłacenia zadatku w ustalonym terminie rezerwacja zostaje anulowana.

Opłaty
Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem. Płatności przyjmujemy wyłącznie gotówką w Pokojach Maria. W Pokojach Natasza można również opłacić pobyt kartą.
NOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Beskid Śląski i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka